Pomoc online

Odkryj najlepszych partnerów biznesowych!

gastronomia

Wyposażenie gastronomii

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości urządzenia gastronomiczne. Są to produkty tylko i wyłącznie renomowanych producentów, cenione na rynku ze względu na wysoką wydajność, trwałość oraz elegancki design. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalne urządzenia gastronomiczne.

Gastronet - kompletne wyposażenie gastronomiczne
Nasze dane:
Orzyska 11, 12-200 Pisz,
Warmińsko-Mazurskie
Telefon: 87 424-10-04
http://sklepgastronet.pl
dania obiadowe

Smaczne, pożywne i bardzo urozmaicone - oferujemy dania obiadowe do odgrzania. Wśród naszych propozycji znajduje się między innymi kuskus z suszonymi pomidorami, jak i leczo z kiełbasą. Proponujemy potrawy także dla wegetarian. Nasze produkty to idealny pomysł na szybkie danie. Warto zawsze mieć je w lodówce!

U Jędrusia Sp. z o.o.
Nasze dane:
Przemęczanki 32, 32-107 Radziemice,
małopolskie
Telefon: 12 379-36-57
http://u-jedrusia.pl
Jonizatory wody

W ofercie naszej firmy znajdziecie nowoczesny sprzęt filtracyjny. W naszej szerokiej ofercie dostępne są profesjonalne jonizatory wody w bardzo przystępnej cenie. Oferowane przez nas urządzenia zapewniają swoim użytkownikom zdrową wodę alkaliczną, która pomaga zwalczać wolne rodniki, a także zapobiec takim chorobom, jak rak, cukrzyca, czy też choroby układu krążeniowego. Nasze wysokiej jakości produkty zapewniają doskonale oczyszczone ze szkodliwych substancji chemicznych napoje jonizowane.

Sklep Ronic
Nasze dane:
Brukowa 6/8 lok.35, 91-341 Łódź,
łódzkie
Telefon: 51 513-81-37
http://sklep.ronic.pl
Opakowania szklane

Oferujemy różnorodne opakowania szklane, jak słoiki czy butelki. Szybko realizujemy wszystkie zlecenia, gdyż mamy spore doświadczenie w tej dziedzinie. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci będą zachwyceni zarówno doskonałą jakością naszych produktów, jak i przystępnymi cenami. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy!

Wamako AGD
Nasze dane:
Obwodowa 1, 11-500 Giżycko,
warmińsko-mazurskie
Telefon: 60 499-30-84
http://taniesloiki.pl
© 2012 www.artykulyrolnicze.pl