Pomoc online

Odkryj najlepszych partnerów biznesowych!

gastronomia

Wyposażenie gastronomii

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości urządzenia gastronomiczne. Są to produkty tylko i wyłącznie renomowanych producentów, cenione na rynku ze względu na wysoką wydajność, trwałość oraz elegancki design. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalne urządzenia gastronomiczne.

Gastronet - kompletne wyposażenie gastronomiczne
Nasze dane:
Orzyska 11, 12-200 Pisz,
Warmińsko-Mazurskie
Telefon: 87 424-10-04
http://sklepgastronet.pl
Opakowania szklane

Oferujemy różnorodne opakowania szklane, jak słoiki czy butelki. Szybko realizujemy wszystkie zlecenia, gdyż mamy spore doświadczenie w tej dziedzinie. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci będą zachwyceni zarówno doskonałą jakością naszych produktów, jak i przystępnymi cenami. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy!

Wamako AGD
Nasze dane:
Obwodowa 1, 11-500 Giżycko,
warmińsko-mazurskie
Telefon: 60 499-30-84
http://taniesloiki.pl
Łubianki producent

Proponujemy wytrzymałe kosze oraz skrzynki przeznaczone do przechowywania owoców i warzyw. Produkujemy łubianki wyplatane z łuszczki wytworzonej z topoli i topoli osiki. Koszyki są przeznaczone głównie to owoców delikatnych, takich jak maliny, jeżyny, jagody lub truskawki. Skrzyneczki mogą być używane w transporcie i dystrybucji.

P.P.H.U. Nasza Chata
Nasze dane:
Młyńska 32, 89-632 Brusy,
pomorskie
Telefon: 52 398-22-10
http://www.nasza-chata.pl
Suszone owoce sklep internetowy

Sklep internetowy ze zdrową żywnością zaprasza do zakupów. W bogatej ofercie znajdą Państwo m.in. suszone owoce, bakalie, migdały oraz wiele innych zdrowych i przydatnych produktów. Kierujemy się zdrową żywnością dlatego też oferujemy Państwu to co najlepsze i najbardziej korzystne dla waszego organizmu. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Sklep internetowy ZdrowaChatka24.pl
Nasze dane:
Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy Bronisze, Galeria Hurtu lokal 8, 05-850 Bronisze,
mazowieckie
Telefon: 60 923-23-15
http://zdrowachatka24.pl
Domowe obiady

Jeśli poszukujecie miejsca, gdzie możecie zjeść najsmaczniejsze, domowe obiady, Kraków jest miastem, gdzie zlokalizowana została nasza firma. Przygotowane przez nas dania zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wyszukanych gustów i podniebień naszych klientów. Zajmujemy się także tworzenie oprawy na różnego typu imprezy okolicznościowe. Nasz szef kuchni zaserwuje Waszym gościom potrawy, które ich zachwycą. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami i ustalania szczegółów danego zlecenia.

Bar na Klinach
Nasze dane:
Forteczna 51, 30-437 Kraków,
małopolskie
Telefon: 50 773-73-78
http://barnaklinach.pl
Automaty vendingowe oferta

Firma proponuje rozwiązania dla przedsiębiorstw i placówek jakimi są automaty vendingowe. Oferta jest szeroka i zawiera nie tylko maszyny z napojami, ale także takie serwujące przekąski. Dzięki zainwestowaniu w takie urządzenia, pracownicy i uczniowie będą mogli kupić jedzenie i picie w miejscu pracy/nauki.

Vendigo
Nasze dane:
Dolna Waleniowa 2, 85-435 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Telefon: 79 675-75-43
http://vendigo.eu
© 2012 www.artykulyrolnicze.pl