Pomoc online

Odkryj najlepszych partnerów biznesowych!

gastronomia

Wyposażenie gastronomii

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości urządzenia gastronomiczne. Są to produkty tylko i wyłącznie renomowanych producentów, cenione na rynku ze względu na wysoką wydajność, trwałość oraz elegancki design. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalne urządzenia gastronomiczne.

Gastronet - kompletne wyposażenie gastronomiczne
Nasze dane:
Orzyska 11, 12-200 Pisz,
Warmińsko-Mazurskie
Telefon: 87 424-10-04
http://sklepgastronet.pl
Wyposażenie gastronomii

Profesjonalne i dostosowane do różnych rodzajów kuchni urządzenia gastronomiczne, dostępne w ofercie naszej firmy, cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród restauracji i hoteli. Nasz sprzęt niezbędny przy usługach związanych z żywnością pochodzi od najbardziej cenionych producentów, co daje gwarancję, że jest on najwyższej jakości. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

SAS
Nasze dane:
Chmielna 15, 65-261 Zielona Góra,
lubuskie
Telefon: 68 414-16-96
http://www.taniegastro.com.pl
dania obiadowe

Smaczne, pożywne i bardzo urozmaicone - oferujemy dania obiadowe do odgrzania. Wśród naszych propozycji znajduje się między innymi kuskus z suszonymi pomidorami, jak i leczo z kiełbasą. Proponujemy potrawy także dla wegetarian. Nasze produkty to idealny pomysł na szybkie danie. Warto zawsze mieć je w lodówce!

U Jędrusia Sp. z o.o.
Nasze dane:
Przemęczanki 32, 32-107 Radziemice,
małopolskie
Telefon: 12 379-36-57
http://u-jedrusia.pl
© 2012 www.artykulyrolnicze.pl