Pomoc online

Odkryj najlepszych partnerów biznesowych!

gastronomia

Wyposażenie gastronomii

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości urządzenia gastronomiczne. Są to produkty tylko i wyłącznie renomowanych producentów, cenione na rynku ze względu na wysoką wydajność, trwałość oraz elegancki design. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalne urządzenia gastronomiczne.

Gastronet - kompletne wyposażenie gastronomiczne
Nasze dane:
Orzyska 11, 12-200 Pisz,
Warmińsko-Mazurskie
Telefon: 87 424-10-04
http://sklepgastronet.pl
Jonizatory wody

W ofercie naszej firmy znajdziecie nowoczesny sprzęt filtracyjny. W naszej szerokiej ofercie dostępne są profesjonalne jonizatory wody w bardzo przystępnej cenie. Oferowane przez nas urządzenia zapewniają swoim użytkownikom zdrową wodę alkaliczną, która pomaga zwalczać wolne rodniki, a także zapobiec takim chorobom, jak rak, cukrzyca, czy też choroby układu krążeniowego. Nasze wysokiej jakości produkty zapewniają doskonale oczyszczone ze szkodliwych substancji chemicznych napoje jonizowane.

Sklep Ronic
Nasze dane:
Brukowa 6/8 lok.35, 91-341 Łódź,
łódzkie
Telefon: 51 513-81-37
http://sklep.ronic.pl
Opakowania szklane

Oferujemy różnorodne opakowania szklane, jak słoiki czy butelki. Szybko realizujemy wszystkie zlecenia, gdyż mamy spore doświadczenie w tej dziedzinie. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci będą zachwyceni zarówno doskonałą jakością naszych produktów, jak i przystępnymi cenami. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy!

Wamako AGD
Nasze dane:
Obwodowa 1, 11-500 Giżycko,
warmińsko-mazurskie
Telefon: 60 499-30-84
http://taniesloiki.pl
kubki z logo firmy

Przedstawiamy Państwu rzetelną i profesjonalną firmę, w której pracują doświadczeni i kreatywni pracownicy. Zawsze mamy głowy pełne pomysłów, dzięki czemu naszym klientom możemy zaoferować oryginalne projekty na gadżety reklamowe. Oferujemy między innymi atrakcyjne kubki z nadrukiem, które wykonujemy w siedzibie naszej firmy. Z pewnością wywołają one uśmiech na twarzy Twoich klientów. Zapraszamy!

JWI Karol Książek
Nasze dane:
Wincentego Witosa 78 D, 25-561 Kielce,
świętokrzyskie
Telefon: 53 099-06-67
http://fajne-kubki.pl
Producent krówek

Wytworzymy słodkości, które oczarują Twoich pracowników czy członków rodziny. Jako producent krówek stoimy na straży ich karmelowego smaku i kruchości. Dbamy o to, by zamówione ciągutki zachwycały obdarowanych estetycznym opakowaniem i smakowitą zawartością. Są świetnym pomysłem na gadżet reklamowy. Możemy wydrukować na papierkach od cukierków logo Twojej firmy.

Słodka reklama
Nasze dane:
gen. Mariusza Zaruskiego 8A/14, 81-577 Gdynia,
pomorskie
Telefon: 53 333-34-62
http://slodkareklama.com.pl
Łubianki producent

Proponujemy wytrzymałe kosze oraz skrzynki przeznaczone do przechowywania owoców i warzyw. Produkujemy łubianki wyplatane z łuszczki wytworzonej z topoli i topoli osiki. Koszyki są przeznaczone głównie to owoców delikatnych, takich jak maliny, jeżyny, jagody lub truskawki. Skrzyneczki mogą być używane w transporcie i dystrybucji.

P.P.H.U. Nasza Chata
Nasze dane:
Młyńska 32, 89-632 Brusy,
pomorskie
Telefon: 52 398-22-10
http://www.nasza-chata.pl
© 2012 www.artykulyrolnicze.pl