Pomoc online

Odkryj najlepszych partnerów biznesowych!

architekci

Aranżacja wnętrz Warszawa

Jeżeli potrzebni Państwu profesjonalni architekci, a Warszawa jest miastem Waszego zamieszkania - zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy doświadczonym zespołem kreatywnych profesjonalistów, którzy potrafią poprawnie zdiagnozować potrzeby i upodobania klientów, aby następnie skutecznie wychodzić im naprzeciw. Zapraszamy do kontaktu.

MIKOŁAJSKAstudio Krystyna Mikołajska
Nasze dane:
Nowogrodzka 50/515, 00-695 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 53 053-39-09
http://mikolajskastudio.pl
Różaniec bransoletka

Umacniaj się w wierze i bądź w kontakcie z Panem Bogiem. Polecamy produkowane przez nas dewocjonalia. Różaniec-bransoletka daje Ci możliwość dyskretnej modlitwy. Jest idealnym pomysłem na prezent. Zrobiony z cennych kamieni i srebra jest także wyjątkowym elementem biżuteryjnym, który przypomina o modlitwie i o Twoim Boskim pochodzeniu.

POLSKI RÓŻANIEC
Nasze dane:
Spacerowa 4, 05-311 Bykowizna,
mazowieckie
Telefon: 60 009-00-90
http://polskirozaniec.pl
Zbiórka pieniędzy

Osoby chcące wpłacić darowiznę informujemy, że prowadzona jest również zbiórka pieniędzy za pośrednictwem sieci społecznościowych. Portal umożliwia także organizowanie własnych inicjatyw, które następnie publikowane są na naszej stronie. Uzyskane przez nas fundusze przeznaczamy na realizację działań statutowych lub, w pewnych przypadkach, na konkretne kampanie.

Polska Akcja Humanitarna
Nasze dane:
al. Solidarności 78A, 00-145 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 22 828-88-82
http://www.pah.org.pl
hurtownia zniczy

Choć nasi bliscy, którzy odeszli powinni żyć przede wszystkim w nas, szacunek należy im także oddać poprzez udekorowanie ich grobów. Nasza hurtownia zniczy oferuje wkłady olejowe, parafinowe i długopalne, dzięki którym płomień tli się się przez kilka dni. Proponujemy także zdobione, dekoracyjne lampiony srtystyczne z wizerunkami aniołów.

Sklep internetowy Kamiz24.pl
Nasze dane:
Bartosza Głowackiego 19, 95-070 Aleksandrów Łódzki,
łódzkie
Telefon: 60 436-16-53
http://kamiz24.pl
© 2012 www.artykulyrolnicze.pl