Pomoc online

Odkryj najlepszych partnerów biznesowych!

pozostałe branże

www.cartec-polska.pl

Profesjonalne i dokładnie działające wyważarki - to właśnie one stanowią jeden z głównych punktów naszej propozycji. Oferowany przez nas sprzęt skierowany jest do wszystkich tych, dla których liczy się najwyższa jakość w przystępnej cenie. Wybierz nasze urządzenia i ciesz się ich niezawodnym i długotrwałym działaniem.

Cartec
Nasze dane:
ul. Zbożowa 10b, 40-657 Katowice,
woj. Śląskie
Telefon: 32 203-03-13
http://www.cartec-polska.pl
Okucia do skrzyń

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym przygotowywaniem różnego rodzajów eventów, od koncertów po otwarcia nowych sklepów. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo potrzebny przy organizacji imprez wysokiej klasy sprzęt, w tym produkowane przez nas opakowania transportowe, czy też okucia do skrzyń typu flight case.

Grupa Power-Tech
Nasze dane:
Rogozińskiego 42, 44-100 Gliwice,
śląskie
Telefon: 32 301-04-27
http://powertech.pl
Pasza dla koni

Zapraszamy wszystkich hodowców poszukujących odpowiedniej karmy dla swoich zwierząt - sprzedajemy wysokiej klasy paszę dla koni, z której korzystają osoby na całym świecie. Markowe produkty bogate są w witaminy i składniki odżywcze, dzięki czemu wasze zwierzęta będą dobrze się rozwijać i zawsze wykazywać zdrowiem.

Provender Ewa Łamasz
Nasze dane:
Główna 46, 51-188 Psary,
dolnośląskie
Telefon: 53 777-76-78
http://provender.pl
Bidon szklany

Świadomość zagrożeń dla środowiska, jakie niesie ze sobą coraz większa produkcja plastikowych odpadów sprawia, że na rynku pojawia się coraz więcej produktów, które można wykorzystywać wiele razy. Bidon szklany jest tego przykładem, ponieważ dzięki niemu można zawsze mieć ze sobą wodę, co ogranicza kupowanie kolejnych plastikowych butelek z wodą.

HIT-FIT Jacek Stawiński
Nasze dane:
Gościniec 45/4, 05-077 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 66 506-50-02
http://myequa.pl
© 2012 www.artykulyrolnicze.pl