Pomoc online

Odkryj najlepszych partnerów biznesowych!

usługi prawne

Adwokat rozwód Warszawa

Zakończenie małżeństwa i rozwód może być trudnym przeżyciem. Adwokat z naszej kancelarii oferuje pomoc w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego na terenie Warszawy. Świadczymy usługi w sprawach dotyczących m.in. unieważnienia, separacji, przyznania prawa do opieki nad dziećmi czy kwestii podziału majątku Reprezentujemy Klientów na każdym etapie procesu i sporządzamy niezbędne dokumenty.

Kanacelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Sobolewski
Nasze dane:
Bema 87 / 27, 01-233 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 22 465-70-25
http://adwokatsobolewski.pl
pogrzeby w krakowie

Nie wiesz, jak odbywa się pochówek bliskiej osoby? Nasz zakład organizujący pogrzeby w Krakowie zadba o godne przygotowanie ciała zmarłego do pochówku oraz o dopełnienie formalności urzędowych. Wybierzesz u nas również odpowiednią trumnę czy urnę oraz wiązanki kwiatowe. Przygotowujemy też nekrologi, tabliczki i krzyże.

Zakład Pogrzebowy ARCHANIOŁ Sp. z o.o
Nasze dane:
Grzegórzecka 27/6, 31-532 Kraków,
małopolskie
Telefon: 69 067-67-95
http://www.archaniol.com.pl
Adwokat Warszawa

Kancelaria działa w godzinach od 9 do 18 i znajduje się na terenie Warszawy. Nasz adwokat udziela wsparcia w zakresie prawa energetycznego i ochrony środowiska, prawa karnego, konkurencji, zamówień publicznych, spółek, nieruchomości i procesów budowlanych. Doradzamy przedsiębiorstwom w sprawach związanych z transakcjami fuzji i przejęć.

Szymańczyk Roman Deresz Kancelaria Adwokacka Spółka Partnerska
Nasze dane:
A. Wejnerta 28A, 02-619 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 22 637-50-36
http://srdk.pl
ochrona mienia i osób

Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy wszystkie firmy, którym zależy na bezpieczeństwie pracowników. Ochrona mienia i osób to nasza specjalność, którą praktykujemy już ok. 28 lat. Oferujemy m.in. monitoring, systemy kontroli dostępu czy rejestracji czasu pracy. Do współpracy zapraszamy też organizatorów festynów.

PHU „HETMAN” Sp. z o o
Nasze dane:
Al. W. Korfantego 51/9a, 40-161 Katowice,
śląskie
Telefon: 78 307-77-77
http://hetman-polska.pl
obsługa prawna

Świadczymy usługi doradcze zarówno dla osób indywidualnych, jak również dla klientów biznesowych. Nasza kancelaria z Trójmiasta udziela porad prawnych w zakresie kodeksu cywilnego oraz karnego. W obrębie jej obowiązków znajduje się również obsługa prawna przedsiębiorstw. W jej ramach udziela się wsparcia w zakładaniu i rejestracji spółek, sporządza się umowy, analizy oraz pisma procesowe oraz reprezentuje Klienta podczas postępowań sądowych i administracyjnych.

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Lisiecka
Nasze dane:
Pułaskiego 8/16, 81-368 Gdynia,
pomorskie
Telefon: 51 008-36-86
http://kancelaria-ll.pl
Czyszczenie kanalizacji WUKO

Jeżeli potrzebujesz sprawdzonych profesjonalistów, którzy wykonają usługi hydrauliczne na najwyższym poziomie, polecamy naszą firmę z Poznania. Wykonamy m.in. czyszczenie kanalizacji metodą WUKO, czyli inaczej hydrodynamiczną. Poza tym udrożnimy zlewy kuchenne, rury i wykonamy wiele innych, zleconych prac.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AQUA Arkadiusz Gielewski
Nasze dane:
Strumykowa nr 56, 62-065 Grodzisk Wielkopolski,
wielkopolskie
Telefon: 78 140-56-20
http://www.pwaqua.com
IOD Warszawa

Nie odkryjemy Ameryki mówiąc, że przyszłość to technologia. W dzisiejszych czasach skuteczne zarządzanie danymi to podstawa sukcesu każdego biznesu. Rozwiązaniem dla Twojego przedsiębiorstwa może być IOD - specjaliści od IT na najwyższym poziomie, którzy obsługują Klientów z Warszawy. Nasza oferta to usługi z zakresu bezpieczeństwa danych, optymalizacji procesów firmowych oraz wsparcie w zarządzaniu infrastrukturą IT. Sprawdź, jak nasze rozwiązania mogą przyspieszyć rozwój Twojej firmy.

Kancelaria Verba-Lex
Nasze dane:
Piękna 24/26A lok. 1, 00-549 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 22 213-16-10
http://www.verba-lex.pl
© 2012 www.artykulyrolnicze.pl