Pomoc online

Odkryj najlepszych partnerów biznesowych!

usługi prawne

Adwokat rozwód Warszawa

Zakończenie małżeństwa i rozwód może być trudnym przeżyciem. Adwokat z naszej kancelarii oferuje pomoc w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego na terenie Warszawy. Świadczymy usługi w sprawach dotyczących m.in. unieważnienia, separacji, przyznania prawa do opieki nad dziećmi czy kwestii podziału majątku Reprezentujemy Klientów na każdym etapie procesu i sporządzamy niezbędne dokumenty.

Kanacelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Sobolewski
Nasze dane:
Bema 87 / 27, 01-233 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 22 465-70-25
http://adwokatsobolewski.pl
pogrzeby w krakowie

Nie wiesz, jak odbywa się pochówek bliskiej osoby? Nasz zakład organizujący pogrzeby w Krakowie zadba o godne przygotowanie ciała zmarłego do pochówku oraz o dopełnienie formalności urzędowych. Wybierzesz u nas również odpowiednią trumnę czy urnę oraz wiązanki kwiatowe. Przygotowujemy też nekrologi, tabliczki i krzyże.

Zakład Pogrzebowy ARCHANIOŁ Sp. z o.o
Nasze dane:
Grzegórzecka 27/6, 31-532 Kraków,
małopolskie
Telefon: 69 067-67-95
http://www.archaniol.com.pl
System telewizji dozorowej

Proponujemy szereg usług w zakresie ochrony technicznej. W pełni zabezpieczamy wyznaczony przez Państwa teren i dajemy możliwość bieżącej kontroli. Narzędzia, które wykorzystujemy, to sygnalizacja włamania i napadu, chroniąca pomieszczenie przed nieupoważnionymi osobami kontrola dostępu oraz system telewizji dozorowej.

ATOS sp. z o. o.
Nasze dane:
Widzewska 14, 92-229 Łódź,
łódzkie
Telefon: 42 677-57-01
http://grupa-atos.pl
Adwokat Warszawa

Kancelaria działa w godzinach od 9 do 18 i znajduje się na terenie Warszawy. Nasz adwokat udziela wsparcia w zakresie prawa energetycznego i ochrony środowiska, prawa karnego, konkurencji, zamówień publicznych, spółek, nieruchomości i procesów budowlanych. Doradzamy przedsiębiorstwom w sprawach związanych z transakcjami fuzji i przejęć.

Szymańczyk Roman Deresz Kancelaria Adwokacka Spółka Partnerska
Nasze dane:
A. Wejnerta 28A, 02-619 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 22 637-50-36
http://srdk.pl
ochrona mienia i osób

Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy wszystkie firmy, którym zależy na bezpieczeństwie pracowników. Ochrona mienia i osób to nasza specjalność, którą praktykujemy już ok. 28 lat. Oferujemy m.in. monitoring, systemy kontroli dostępu czy rejestracji czasu pracy. Do współpracy zapraszamy też organizatorów festynów.

PHU „HETMAN” Sp. z o o
Nasze dane:
Al. W. Korfantego 51/9a, 40-161 Katowice,
śląskie
Telefon: 78 307-77-77
http://hetman-polska.pl
obsługa prawna

Świadczymy usługi doradcze zarówno dla osób indywidualnych, jak również dla klientów biznesowych. Nasza kancelaria z Trójmiasta udziela porad prawnych w zakresie kodeksu cywilnego oraz karnego. W obrębie jej obowiązków znajduje się również obsługa prawna przedsiębiorstw. W jej ramach udziela się wsparcia w zakładaniu i rejestracji spółek, sporządza się umowy, analizy oraz pisma procesowe oraz reprezentuje Klienta podczas postępowań sądowych i administracyjnych.

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Lisiecka
Nasze dane:
Pułaskiego 8/16, 81-368 Gdynia,
pomorskie
Telefon: 51 008-36-86
http://kancelaria-ll.pl
Utylizacja odpadów Kraków

Zakład działa z klientami indywidualnymi, instytucjami oraz firmami, którym dostarczane są odpowiednie kontenery na terenie Krakowa. Utylizacja odpadów niebezpiecznych w postaci przemysłu spożywczego, odczynników chemicznych oraz azbestu umożliwi zwiększenie bezpieczeństwa naszego środowiska. Wszystkie śmieci są przetwarzane na paliwo alternatywne.

Zygmunt Pacanowski Zakład Utylizacji Odpadów Przemysłowych
Nasze dane:
Mrozowa 9a, 31-752 Kraków,
małopolskie
Telefon: 50 712-52-03
http://zuop.com.pl
Upadłość konsumencka porady prawne

Specjalizujemy się w przepisach handlowych oraz gospodarczych. Nasza kancelaria prawna z Warszawy oferuje pomoc w zakresie ogłoszenia stanu, jakim jest upadłość konsumencka. Odbywa się to poprzez złożenie odpowiednich dokumentów do właściwego sądu. Świadczymy wsparcie w zakresie sporządzenia potrzebnych pism i uzupełnienia wniosku.

IZABELA SKONIECZNA-POWAŁKA KANCELARIA RADCY PRAWNEGO I DORADCY RESTRUKTURYZACYJNEGO
Nasze dane:
Dmowskiego 3/42, 50-203 Wrocław,
dolnośląskie
Telefon: 71 712-72-73
http://radcaprawny-skonieczna.pl
Nadzór przyrodniczy

Tworzenie autostrad i dróg, budowa i wyburzanie budynków, lub wycinka drzew na terenach inwestycji - to tylko przykłady działań, które zagrażają chronionym zwierzętom i roślinom. Nadzór przyrodniczy m.in. prowadzi inwentaryzację chronionych gatunków, przeprowadza kontrole, robi ekspertyzy oraz tworzy zabezpieczenia zapobiegające śmiertelności zwierząt. Działania przez nas prowadzone mają na celu pogodzenie interesu ludzkiego z ochroną dzikich zwierząt.

TRINGA Andrzej Węgrzynowicz
Nasze dane:
Brygady Pościgowej 6/17, 03-984 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 50 770-07-03
http://www.tringa.biz.pl
Czyszczenie kanalizacji WUKO

Jeżeli potrzebujesz sprawdzonych profesjonalistów, którzy wykonają usługi hydrauliczne na najwyższym poziomie, polecamy naszą firmę z Poznania. Wykonamy m.in. czyszczenie kanalizacji metodą WUKO, czyli inaczej hydrodynamiczną. Poza tym udrożnimy zlewy kuchenne, rury i wykonamy wiele innych, zleconych prac.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AQUA Arkadiusz Gielewski
Nasze dane:
Strumykowa nr 56, 62-065 Grodzisk Wielkopolski,
wielkopolskie
Telefon: 78 140-56-20
http://www.pwaqua.com
IOD Warszawa

Nie odkryjemy Ameryki mówiąc, że przyszłość to technologia. W dzisiejszych czasach skuteczne zarządzanie danymi to podstawa sukcesu każdego biznesu. Rozwiązaniem dla Twojego przedsiębiorstwa może być IOD - specjaliści od IT na najwyższym poziomie, którzy obsługują Klientów z Warszawy. Nasza oferta to usługi z zakresu bezpieczeństwa danych, optymalizacji procesów firmowych oraz wsparcie w zarządzaniu infrastrukturą IT. Sprawdź, jak nasze rozwiązania mogą przyspieszyć rozwój Twojej firmy.

Kancelaria Verba-Lex
Nasze dane:
Piękna 24/26A lok. 1, 00-549 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 22 213-16-10
http://www.verba-lex.pl
© 2012 www.artykulyrolnicze.pl