Pomoc online

Odkryj najlepszych partnerów biznesowych!

usługi prawne

Adwokat rozwód Warszawa

Zakończenie małżeństwa i rozwód może być trudnym przeżyciem. Adwokat z naszej kancelarii oferuje pomoc w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego na terenie Warszawy. Świadczymy usługi w sprawach dotyczących m.in. unieważnienia, separacji, przyznania prawa do opieki nad dziećmi czy kwestii podziału majątku Reprezentujemy Klientów na każdym etapie procesu i sporządzamy niezbędne dokumenty.

Kanacelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Sobolewski
Nasze dane:
Bema 87 / 27, 01-233 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 22 465-70-25
http://adwokatsobolewski.pl
pogrzeby w krakowie

Nie wiesz, jak odbywa się pochówek bliskiej osoby? Nasz zakład organizujący pogrzeby w Krakowie zadba o godne przygotowanie ciała zmarłego do pochówku oraz o dopełnienie formalności urzędowych. Wybierzesz u nas również odpowiednią trumnę czy urnę oraz wiązanki kwiatowe. Przygotowujemy też nekrologi, tabliczki i krzyże.

Zakład Pogrzebowy ARCHANIOŁ Sp. z o.o
Nasze dane:
Grzegórzecka 27/6, 31-532 Kraków,
małopolskie
Telefon: 69 067-67-95
http://www.archaniol.com.pl
System telewizji dozorowej

Proponujemy szereg usług w zakresie ochrony technicznej. W pełni zabezpieczamy wyznaczony przez Państwa teren i dajemy możliwość bieżącej kontroli. Narzędzia, które wykorzystujemy, to sygnalizacja włamania i napadu, chroniąca pomieszczenie przed nieupoważnionymi osobami kontrola dostępu oraz system telewizji dozorowej.

ATOS sp. z o. o.
Nasze dane:
Widzewska 14, 92-229 Łódź,
łódzkie
Telefon: 42 677-57-01
http://grupa-atos.pl
Adwokat Warszawa

Kancelaria działa w godzinach od 9 do 18 i znajduje się na terenie Warszawy. Nasz adwokat udziela wsparcia w zakresie prawa energetycznego i ochrony środowiska, prawa karnego, konkurencji, zamówień publicznych, spółek, nieruchomości i procesów budowlanych. Doradzamy przedsiębiorstwom w sprawach związanych z transakcjami fuzji i przejęć.

Szymańczyk Roman Deresz Kancelaria Adwokacka Spółka Partnerska
Nasze dane:
A. Wejnerta 28A, 02-619 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 22 637-50-36
http://srdk.pl
Upadłość konsumencka Szczecin

Nasz zespół prawników świadczy usługi doradcze osobom fizycznym, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Jeśli upadłość konsumencka zaistniała w Szczecinie, pomożemy przygotować potrzebne do przeprowadzenia procedury dokumenty, wyjaśnimy wszystkie aspekty tej sytuacji oraz zapewnimy obecność pełnomocnika.

Biuro Doradztwa Upadłościowego
Nasze dane:
Orła Białego 1/25-26, 70-562 Szczecin,
zachodniopomorskie
Telefon: 51 974-95-59
http://ogloszenieupadlosci.pl
ochrona mienia i osób

Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy wszystkie firmy, którym zależy na bezpieczeństwie pracowników. Ochrona mienia i osób to nasza specjalność, którą praktykujemy już ok. 28 lat. Oferujemy m.in. monitoring, systemy kontroli dostępu czy rejestracji czasu pracy. Do współpracy zapraszamy też organizatorów festynów.

PHU „HETMAN” Sp. z o o
Nasze dane:
Al. W. Korfantego 51/9a, 40-161 Katowice,
śląskie
Telefon: 78 307-77-77
http://hetman-polska.pl
© 2012 www.artykulyrolnicze.pl