Pomoc online

Odkryj najlepszych partnerów biznesowych!

elektronika

Montaż elektroniki

W naszej ofercie oprócz produkcji systemów znajduje się również montaż elektroniki SMD. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych świadczymy usługi na międzynarodowym poziomie. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów. Posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze kompetencje.

PPUH SKALMEX Sp. z o.o.
Nasze dane:
Boczkowska 7, 63-460 Skalmierzyce,
wielkopolskie
Telefon: 50 383-69-65
http://www.skalmex.com.pl
Przekaźnik czasowy

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo liczne produkty, jakie zwiększa bezpieczeństwo, a także funkcjonalność Państwa instalacji elektrycznej, jak na przykład przekaźnik czasowy, który jest niezwykle użytecznym. Pozwala na ochronę Państwa instalacji. Liczne dodatki, jakie się w nim znajdują, jak na przykład moduł wejściowy gwarantują Panstwu najwyższą jakość, jaka dostępna jest w przystępnych cenach dla naszych klientów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

El-Dar Sp. z o.o.
Nasze dane:
Przytycka 25A, 26-600 Radom,
mazowieckie
Telefon: 48 331-44-38
http://el-dar.com.pl
Pompy hydrauliczne

Polecamy niezbędne urządzenia pozwalające zmienić energię mechaniczną w energię cieczy roboczej. Prezentowane pompy hydrauliczne tłoczkowe oraz zębate (żeliwne i aluminiowe) mają maksymalną wydajność 220 cm3/obr. W zależności od modelu, stosowane są do tłoczenia płynów o różnej lepkości. Nadają się także do pracy w warunkach wysokiego ciśnienia (maksymalnie 400 bar).

Amberline IOW Trade
Nasze dane:
Zwoleńska 17, 04-761 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 22 512-56-60
http://amberlinehydraulics.com
Szafy wiszące rack

W naszej ofercie znajdziesz między innymi gniazda natynkowe, listwy zasilające oraz puszki podłogowe. Polecamy również szafy wiszące rack w zakresie od 4U do 27U oraz o głębokości od 400 do 600 mm. Oferowane przez nas metalowe obudowy do urządzeń teleinformatycznych możemy dostarczyć do Klienta już złożone lub dopiero do złożenia.

UNOTEL
Nasze dane:
Rusko 16a, 76-150 Darłowo,
zachodniopomorskie
Telefon: 79 410-08-50
http://unotel.pl
Systemy sygnalizacji pożaru Szczecin

W ofercie firmy CSB Bezpieczeństwo znajdziecie Państwo wysokiej jakości systemy sygnalizacji pożaru, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. W ich skład wchodzą nowoczesne urządzenia, takie jak centrale, czujniki, gniazda do czujek, sygnalizatory akustyczne, ręczne ostrzegacze, wskaźniki zadziałania i wiele innych.

Centrum Systemów Bezpieczeństwa Krzysztof Borowy
Nasze dane:
Strzelecka 11/2, 70-381 Szczecin,
zachodniopomorskie
Telefon: 60 443-19-59
http://www.csb-bezpieczenstwo-szczecin.pl
maszyny do pakowania

Pracujecie Państwo w hali produkcyjnej i niezbędny jest Wam sprzęt do sprawnego i szybkiego owijania kartonów bądź innych produktów? Maszyny pakujące jakie znajdziecie w asortymencie firmy Kama świetnie sprawdzą się w tej roli. Proponujemy najwyższej klasy sprzęt posegregowany pod względem mocy przerobowej. Znajdziecie więc u nas modele między innymi tak wiarygodnych firm.

KAMA Usługi Serwisowe
Nasze dane:
Wołoska 70/44, 02-507 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 50 132-97-82
http://kama-serwis.eu
© 2012 www.artykulyrolnicze.pl