Pomoc online

Odkryj najlepszych partnerów biznesowych!

elektronika

http://www.metest.pl/cat,8,,mierniki_cyfrowe_.html

W ramach naszej oferty udostępniamy niezawodny i profesjonalny miernik napięcia, który cieszy się zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Fachowe doradztwo oraz atrakcyjne warunki współpracy, to dla nas priorytet! Zgłoś się do nas już dziś, aby poznać szczegóły oferty. Serdecznie zapraszamy.

Metest
Nasze dane:
Szafrana 2/019, 65-516 Zielona Góra,
lubuskie
Telefon: 68 328-24-19
http://www.metest.pl
Montaż elektroniki

W naszej ofercie oprócz produkcji systemów znajduje się również montaż elektroniki SMD. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych świadczymy usługi na międzynarodowym poziomie. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów. Posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze kompetencje.

PPUH SKALMEX Sp. z o.o.
Nasze dane:
Boczkowska 7, 63-460 Skalmierzyce,
wielkopolskie
Telefon: 50 383-69-65
http://www.skalmex.com.pl
Przekaźnik czasowy

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo liczne produkty, jakie zwiększa bezpieczeństwo, a także funkcjonalność Państwa instalacji elektrycznej, jak na przykład przekaźnik czasowy, który jest niezwykle użytecznym. Pozwala na ochronę Państwa instalacji. Liczne dodatki, jakie się w nim znajdują, jak na przykład moduł wejściowy gwarantują Panstwu najwyższą jakość, jaka dostępna jest w przystępnych cenach dla naszych klientów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

El-Dar Sp. z o.o.
Nasze dane:
Przytycka 25A, 26-600 Radom,
mazowieckie
Telefon: 48 331-44-38
http://el-dar.com.pl
Pompy hydrauliczne

Polecamy niezbędne urządzenia pozwalające zmienić energię mechaniczną w energię cieczy roboczej. Prezentowane pompy hydrauliczne tłoczkowe oraz zębate (żeliwne i aluminiowe) mają maksymalną wydajność 220 cm3/obr. W zależności od modelu, stosowane są do tłoczenia płynów o różnej lepkości. Nadają się także do pracy w warunkach wysokiego ciśnienia (maksymalnie 400 bar).

Amberline IOW Trade
Nasze dane:
Zwoleńska 17, 04-761 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 22 512-56-60
http://amberlinehydraulics.com
Szafy wiszące rack

W naszej ofercie znajdziesz między innymi gniazda natynkowe, listwy zasilające oraz puszki podłogowe. Polecamy również szafy wiszące rack w zakresie od 4U do 27U oraz o głębokości od 400 do 600 mm. Oferowane przez nas metalowe obudowy do urządzeń teleinformatycznych możemy dostarczyć do Klienta już złożone lub dopiero do złożenia.

UNOTEL
Nasze dane:
Rusko 16a, 76-150 Darłowo,
zachodniopomorskie
Telefon: 79 410-08-50
http://unotel.pl
© 2012 www.artykulyrolnicze.pl