Pomoc online

Odkryj najlepszych partnerów biznesowych!

elektronika

Montaż elektroniki

W naszej ofercie oprócz produkcji systemów znajduje się również montaż elektroniki SMD. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych świadczymy usługi na międzynarodowym poziomie. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów. Posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze kompetencje.

PPUH SKALMEX Sp. z o.o.
Nasze dane:
Boczkowska 7, 63-460 Skalmierzyce,
wielkopolskie
Telefon: 50 383-69-65
http://www.skalmex.com.pl
Przekaźnik czasowy

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo liczne produkty, jakie zwiększa bezpieczeństwo, a także funkcjonalność Państwa instalacji elektrycznej, jak na przykład przekaźnik czasowy, który jest niezwykle użytecznym. Pozwala na ochronę Państwa instalacji. Liczne dodatki, jakie się w nim znajdują, jak na przykład moduł wejściowy gwarantują Panstwu najwyższą jakość, jaka dostępna jest w przystępnych cenach dla naszych klientów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

El-Dar Sp. z o.o.
Nasze dane:
Przytycka 25A, 26-600 Radom,
mazowieckie
Telefon: 48 331-44-38
http://el-dar.com.pl
Pompy hydrauliczne

Polecamy niezbędne urządzenia pozwalające zmienić energię mechaniczną w energię cieczy roboczej. Prezentowane pompy hydrauliczne tłoczkowe oraz zębate (żeliwne i aluminiowe) mają maksymalną wydajność 220 cm3/obr. W zależności od modelu, stosowane są do tłoczenia płynów o różnej lepkości. Nadają się także do pracy w warunkach wysokiego ciśnienia (maksymalnie 400 bar).

Amberline IOW Trade
Nasze dane:
Zwoleńska 17, 04-761 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 22 512-56-60
http://amberlinehydraulics.com
Systemy sygnalizacji pożaru Szczecin

W ofercie firmy CSB Bezpieczeństwo znajdziecie Państwo wysokiej jakości systemy sygnalizacji pożaru, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. W ich skład wchodzą nowoczesne urządzenia, takie jak centrale, czujniki, gniazda do czujek, sygnalizatory akustyczne, ręczne ostrzegacze, wskaźniki zadziałania i wiele innych.

Centrum Systemów Bezpieczeństwa Krzysztof Borowy
Nasze dane:
Strzelecka 11/2, 70-381 Szczecin,
zachodniopomorskie
Telefon: 60 443-19-59
http://www.csb-bezpieczenstwo-szczecin.pl
maszyny do pakowania

Pracujecie Państwo w hali produkcyjnej i niezbędny jest Wam sprzęt do sprawnego i szybkiego owijania kartonów bądź innych produktów? Maszyny pakujące jakie znajdziecie w asortymencie firmy Kama świetnie sprawdzą się w tej roli. Proponujemy najwyższej klasy sprzęt posegregowany pod względem mocy przerobowej. Znajdziecie więc u nas modele między innymi tak wiarygodnych firm.

KAMA Usługi Serwisowe
Nasze dane:
Wołoska 70/44, 02-507 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 50 132-97-82
http://kama-serwis.eu
Sprzęgła elastyczne

Dysponujemy bardzo szeroką gamą produktów znajdujących zastosowanie do napędów kolejowych, przemysłowych oraz morskich. Nasze sprzęgła elastyczne, w zależności od modelu, doskonale sprawdzą się m.in. w silnikach pomp hydraulicznych i wirowych napędach tachometru, w łodziach, okrętach czy w kompresorach o niskiej mocy.

Centa24
Nasze dane:
Zwoleńska 17, 04-761 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 22 512-56-81
http://www.centa24.pl
Oprogramowanie dla przedsiębiorstw

Oferujemy Twojej firmie funkcjonalne rozwiązanie chmurowe, dzięki któremu będziesz mógł sprawniej zarządzać danymi. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw jest nie tylko bezpieczne, ale również ekonomiczne - pozwala ograniczyć wydatki związane m.in. z wydrukiem. Ponadto, jeżeli będziesz miał problem z wprowadzeniem naszego produktu - nasi pracownicy służą pomocą.

Euroimpex SA
Nasze dane:
Mydlana 3B, 51-502 Wrocław,
dolnośląskie
Telefon: 71 784-81-00
http://documaster.pl
Kolumny podłogowe MR6

Współczesne rozwiązania z zakresu technologii audio umożliwiają dopasowanie odpowiedniego sprzętu do potrzeb i wymagań każdego klienta. Uniwersalnym produktem dostępnym obecnie na rynku są kolumny podłogowe MR6 - system dźwiękowy, który zadowoli każdego audiofila. Na jakościowe brzmienie wpływają m.in. umieszczone we wnętrzu dwa 140 mm przetworniki basowe MMPII. Opisywane głośniki, wchodzące w skład naszej oferty internetowej, to gwarancja studyjnej jakości dźwięku w atrakcyjnej cenie.

Sklep Albatros
Nasze dane:
Gen. Bora Komorowskiego 22, 80-377 Gdańsk,
pomorskie
Telefon: 58 558-40-58
http://sklep-albatros.pl
Miernik częstotliwości

Oferujemy urządzenia służące do pomiaru wielkości elektrycznych i nieelektrycznych. Miernik częstotliwości o znormalizowanych wymiarach może zostać umieszczony zarówno w tablicy, jak i na wsporniku szynowym. Produkt możemy wykonać na specjalne zamówienie klienta, z użyciem wskazanej jednostki bądź konkretnego koloru wyświetlacza.

Metest Sp. z o.o.
Nasze dane:
Podgórna 50c / 17, 65-246 Zielona Góra,
lubuskie
Telefon: 68 328-24-19
http://www.metest.pl
Certyfikaty energetyczne

Dokumenty, które określają zużycie ciepła i prądu na metr kwadratowy w przeciągu roku w danym budynku, to certyfikaty energetyczne. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem takich świadectw, jak również przygotowaniem charakterystyk przy pozyskiwaniu pozwolenia na budowę dla domów jedno- i wielorodzinnych oraz lokali użytkowych.

Efektywniej
Nasze dane:
Plac Powstańców Śląskich 15/1, 53-332 Wrocław,
dolnośląskie
Telefon: 88 379-75-77
http://www.efektywniej.pl
© 2012 www.artykulyrolnicze.pl