Pomoc online

Odkryj najlepszych partnerów biznesowych!

ogród

Lampy żeliwne - producent lamp ogrodowych - latarnie ogrodowe wysokie i niskie

Proponowane przez nas żeliwne lampy ogrodowe idealnie wkomponują się w aranżację Twoich przestrzeni zieleni. Dzięki nim będziecie mogli uzyskać wydajne źródła światła, a także ciekawe dekoracje zewnętrzne. Możecie do nich dobrać również lampy wysokie stojące w podobnym designie oraz inne atrakcyjne elementy iluminacyjne. Polski producent = wysoka jakość!

P.P.H.U. Hydro-Pomp Michał Dydymski
Nasze dane:
Szarych Szeregów 14, 63-000 Środa Wlkp.,
wielkopolskie
Telefon: 61 285-67-71
http://lampydoogrodu.pl
Sklep rowerowy Katowice

Już dzisiaj możesz dać się ponieść emocjom, wrażeniom i niezwykłej przygodzie, którą przeżyjesz dzięki naszym jednośladom. Katowicki sklep rowerowy to nie tylko rozbudowana oferta i różne modele pojazdów, to przede wszystkim nowoczesność i precyzja, która pozwoli Ci bezpiecznie i wygodnie dotrzeć do pracy lub też pokonać jeden z trudniejszych, górskich zjazdów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno propozycje z kolekcji City, jak i MTB. Nasi specjaliści prowadzą również serwis.

ROWMIX F.H.U.
Nasze dane:
Chorzowska 216D, 40-101 Katowice,
śląskie
Telefon: 12 384-82-35
http://www.rowmix.com.pl
Indywidualna nauka pływania

Prowadzimy zajęcia dla osób, które pragną np. poprawić swoją kondycje poprzez wodny wysiłek fizyczny. Indywidualna nauka pływania to szansa dla tych, którzy lubią odwiedzać basen, ale chcieliby bardziej profesjonalnie podejść do tego rodzaju aktywności wodnej. Szkolimy zarówno amatorów, jak i osoby, które chciałyby wziąć udział w zawodach np. na basenie sportowym.

Bielsko-Bialska Szkoła Pływania S.C Grzegorz Wilczek, Bartłomiej Czaja, Arkadiusz Dunat
Nasze dane:
Poniatowskiego 4a/17, 43-300 Bielsko-Biała,
śląskie
Telefon: 60 920-93-39
http://bbsp.pl
Kolonie konne 2019

Jako ośrodek i klub sportowy zajmujemy się szeregiem czynności mających na celu propagowanie jeździectwa. Z tego powodu, podczas wakacji 2018 roku, organizujemy dla dzieci kolonie konne. Zapewniamy liczne atrakcje, takie jak nauka teoretyczna i praktyczne ćwiczenia jeździeckie, a także przygotowanie do egzaminów na brązową i srebrną odznakę jeździecką.

Ośrodek Jeździecki PEGAZ
Nasze dane:
Górna 3, 83-425 Dziemiany,
pomorskie
Telefon: 60 184-71-39
http://pegazdziemiany.pl
Odzież triathlonowa damska

W naszym sklepie znajdziesz stroje do różnych sportów - biegania, pływania itd. Proponowana odzież triathlonowa damska to m.in. pianki, okulary, czepki, koszulki i szorty do biegania oraz zestawy do jazdy na rowerze. Materiały kompresyjne pomagają nie tylko w trakcie treningu, ale także po ćwiczeniach służąc szybszej regeneracji mięśni.

2XU.pl
Nasze dane:
Legionów 107C/8, 81-450 Gdynia,
pomorskie
Telefon: 53 008-50-36
http://2xu.pl
© 2012 www.artykulyrolnicze.pl