Pomoc online

Odkryj najlepszych partnerów biznesowych!

ogród

Lampy żeliwne - producent lamp ogrodowych - latarnie ogrodowe wysokie i niskie

Proponowane przez nas żeliwne lampy ogrodowe idealnie wkomponują się w aranżację Twoich przestrzeni zieleni. Dzięki nim będziecie mogli uzyskać wydajne źródła światła, a także ciekawe dekoracje zewnętrzne. Możecie do nich dobrać również lampy wysokie stojące w podobnym designie oraz inne atrakcyjne elementy iluminacyjne. Polski producent = wysoka jakość!

P.P.H.U. Hydro-Pomp Michał Dydymski
Nasze dane:
Szarych Szeregów 14, 63-000 Środa Wlkp.,
wielkopolskie
Telefon: 61 285-67-71
http://lampydoogrodu.pl
Sklep rowerowy Katowice

Już dzisiaj możesz dać się ponieść emocjom, wrażeniom i niezwykłej przygodzie, którą przeżyjesz dzięki naszym jednośladom. Katowicki sklep rowerowy to nie tylko rozbudowana oferta i różne modele pojazdów, to przede wszystkim nowoczesność i precyzja, która pozwoli Ci bezpiecznie i wygodnie dotrzeć do pracy lub też pokonać jeden z trudniejszych, górskich zjazdów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno propozycje z kolekcji City, jak i MTB. Nasi specjaliści prowadzą również serwis.

ROWMIX F.H.U.
Nasze dane:
Chorzowska 216D, 40-101 Katowice,
śląskie
Telefon: 12 384-82-35
http://rowmix.com.pl
Kolonie konne

Jako ośrodek i klub sportowy zajmujemy się szeregiem czynności mających na celu propagowanie jeździectwa. Z tego powodu, podczas wakacji 2018 roku, organizujemy dla dzieci kolonie konne. Zapewniamy liczne atrakcje, takie jak nauka teoretyczna i praktyczne ćwiczenia jeździeckie, a także przygotowanie do egzaminów na brązową i srebrną odznakę jeździecką.

Ośrodek Jeździecki PEGAZ
Nasze dane:
Górna 3, 83-425 Dziemiany,
pomorskie
Telefon: 60 184-71-39
http://pegazdziemiany.pl
Hulajnogi Blunt Scooters

W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdują się dostępne w wielu ciekawych kolorach hulajnogi Blunt Scooters - renomowanej australijskiej marki. Ten fantastycznej jakości sprzęt nadaje się zarówno do jazdy amatorskiej, jak i wyczynowej, więc możesz cieszyć się nim bez względu na Twój poziom zaawansowania. Dodatkowo, znajdziesz u nas części wymienne takie jak koła czy kierownice.

SKATE LS Sp.z o.o.
Nasze dane:
Helenowska 22/99, 05-800 Pruszków,
mazowieckie
Telefon: 50 701-23-88
http://www.skatelifestyle.pl
Kort tenisowy

Chcesz kiedyś zagrać w Wielkim Szlemie? Przyjdź zatem na nasz kort tenisowy i wypróbuj swoich sił w tej sportowej dyscyplinie! Oferujemy wynajem boiska, prowadzimy szkółkę dla dzieci i młodzieży, możesz się też zapisać na indywidualne lekcje z instruktorem. Świetna zabawa oraz duża dawka ruchu fizycznego gwarantowana!

Wodzisławskie Centrum Tenisa
Nasze dane:
Bogumińska 8, 44-300 Wodzisław Śląski,
śląskie
Telefon: 66 101-77-77
http://tenisgold.pl
© 2012 www.artykulyrolnicze.pl