Pomoc online

Odkryj najlepszych partnerów biznesowych!

ogród

Figury sakralne

W naszej atrakcyjnej ofercie znalazły się figury sakralne. Precyzyjne wykonanie przy użyciu wytrzymałych materiałów zapewnia im doskonały wygląd oraz trwałość. Nasze figury sakralne doskonale sprawdzą się nie tylko na terenach kościołów, ale także w innych miejscach kultu. Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej propozycji.

Adax
Nasze dane:
Trakt Brzeski 9/11, 05-077 Warszawa,
Mazowieckie
Telefon: 22 773-30-49
http://sklep-adax.pl
Kosze betonowe

Oferujemy między innymi najlepsze kosze betonowe, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Stawiamy na najwyższą jakość, solidne konstrukcje oraz niezawodność w każdej sytuacji! Proponujemy także fachowe doradztwo, w doborze odpowiednich elementów. Współpracując z naszą firmą robisz krok do estetycznego i praktycznego udekorowania ulic i terenów zielonych!

BetoPro
Nasze dane:
Bratkowice 4/36, 99-400 Łowicz,
łódzkie
Telefon: 88 902-76-71
http://www.betopro.pl
Lampy żeliwne - producent lamp ogrodowych - latarnie ogrodowe wysokie i niskie

Proponowane przez nas żeliwne lampy ogrodowe idealnie wkomponują się w aranżację Twoich przestrzeni zieleni. Dzięki nim będziecie mogli uzyskać wydajne źródła światła, a także ciekawe dekoracje zewnętrzne. Możecie do nich dobrać również lampy wysokie stojące w podobnym designie oraz inne atrakcyjne elementy iluminacyjne. Polski producent = wysoka jakość!

P.P.H.U. Hydro-Pomp
Nasze dane:
Szarych Szeregów 14, 63-000 Środa Wlkp.,
wielkopolskie
Telefon: 69 362-96-90
http://lampydoogrodu.pl
Usługi ogrodnicze

Architektura krajobrazu to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim ogromna pasja. Poznańska firma CLEMATIS zapewnia profesjonalne usługi ogrodnicze takie jak projektowanie ogrodów, a także ich pełną aranżację. Umożliwiamy instalację systemów nawadniających, zamieszczenie form małej architektury, pielęgnację roślinności i wiele więcej.

Clematis
Nasze dane:
Niezłomnych 17A, 62-031 Luboń/Poznań,
wielkopolskie
Telefon: 61 810-40-60
http://clematisogrody.pl
Legginsy kompresyjne damskie

Zajmujemy się sprzedażą odzieży sportowej, między innymi do biegania, pływania oraz jazdy na rowerze. Polecamy legginsy kompresyjne damskie, które poprawiają pracę mięśni nóg oraz pośladków. Dostępne są getry sportowe w wersji długiej (do kostek) oraz o długości 3/4. Co więcej, posiadamy ciuchy do treningów odpowiednie dla kobiet ciężarnych oraz po porodzie!

2XU.pl
Nasze dane:
Legionów 107C/8, 81-450 Gdynia,
pomorskie
Telefon: 53 008-50-36
http://2xu.pl
© 2012 www.artykulyrolnicze.pl