Pomoc online

Odkryj najlepszych partnerów biznesowych!

ogród

Figury sakralne

W naszej atrakcyjnej ofercie znalazły się figury sakralne. Precyzyjne wykonanie przy użyciu wytrzymałych materiałów zapewnia im doskonały wygląd oraz trwałość. Nasze figury sakralne doskonale sprawdzą się nie tylko na terenach kościołów, ale także w innych miejscach kultu. Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej propozycji.

Adax
Nasze dane:
Trakt Brzeski 9/11, 05-077 Warszawa,
Mazowieckie
Telefon: 22 773-30-49
http://sklep-adax.pl
Lampy żeliwne - producent lamp ogrodowych - latarnie ogrodowe wysokie i niskie

Proponowane przez nas żeliwne lampy ogrodowe idealnie wkomponują się w aranżację Twoich przestrzeni zieleni. Dzięki nim będziecie mogli uzyskać wydajne źródła światła, a także ciekawe dekoracje zewnętrzne. Możecie do nich dobrać również lampy wysokie stojące w podobnym designie oraz inne atrakcyjne elementy iluminacyjne. Polski producent = wysoka jakość!

P.P.H.U. Hydro-Pomp
Nasze dane:
Szarych Szeregów 14, 63-000 Środa Wlkp.,
wielkopolskie
Telefon: 69 362-96-90
http://lampydoogrodu.pl
Sklep rowerowy Katowice

Już dzisiaj możesz dać się ponieść emocjom, wrażeniom i niezwykłej przygodzie, którą przeżyjesz dzięki naszym jednośladom. Katowicki sklep rowerowy to nie tylko rozbudowana oferta i różne modele pojazdów, to przede wszystkim nowoczesność i precyzja, która pozwoli Ci bezpiecznie i wygodnie dotrzeć do pracy lub też pokonać jeden z trudniejszych, górskich zjazdów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno propozycje z kolekcji City, jak i MTB. Nasi specjaliści prowadzą również serwis.

ROWMIX F.H.U.
Nasze dane:
Chorzowska 216D, 40-121 Katowice,
śląskie
Telefon: 12 384-82-35
http://www.rowmix.com.pl
Indywidualna nauka pływania

Prowadzimy zajęcia dla osób, które pragną np. poprawić swoją kondycje poprzez wodny wysiłek fizyczny. Indywidualna nauka pływania to szansa dla tych, którzy lubią odwiedzać basen, ale chcieliby bardziej profesjonalnie podejść do tego rodzaju aktywności wodnej. Szkolimy zarówno amatorów, jak i osoby, które chciałyby wziąć udział w zawodach np. na basenie sportowym.

Bielsko-Bialska Szkoła Pływania S.C Grzegorz Wilczek, Bartłomiej Czaja, Arkadiusz Dunat
Nasze dane:
Poniatowskiego 4a/17, 43-300 Bielsko-Biała,
śląskie
Telefon: 60 920-93-39
http://bbsp.pl
Kolonie konne 2018

Jako ośrodek i klub sportowy zajmujemy się szeregiem czynności mających na celu propagowanie jeździectwa. Z tego powodu, podczas wakacji 2018 roku, organizujemy dla dzieci kolonie konne. Zapewniamy liczne atrakcje, takie jak nauka teoretyczna i praktyczne ćwiczenia jeździeckie, a także przygotowanie do egzaminów na brązową i srebrną odznakę jeździecką.

Ośrodek Jeździecki PEGAZ
Nasze dane:
Górna 3, 83-425 Dziemiany,
pomorskie
Telefon: 60 184-71-39
http://pegazdziemiany.pl
Koszulka real madryt

Ubrania dla kibiców cieszą się tak wielką popularnością, jak sam sport. W naszej ofercie znajduje się koszulka Real Madryt, która cieszy się niezwykłą popularnością i jest dostępna zarówno w wersji dla mężczyzn, jak i dla kobiet czy dzieci. Dzięki szerokiej gamie wzorów do wyboru, każdy kibic znajdzie model dla siebie.

Sportowa Polska
Nasze dane:
Dworcowa 1a, 96-100 Skierniewice,
łódzkie
Telefon: 73 381-28-88
http://sportowapolska.net
Odzież triathlonowa damska

W naszym sklepie znajdziesz stroje do różnych sportów - biegania, pływania itd. Proponowana odzież triathlonowa damska to m.in. pianki, okulary, czepki, koszulki i szorty do biegania oraz zestawy do jazdy na rowerze. Materiały kompresyjne pomagają nie tylko w trakcie treningu, ale także po ćwiczeniach służąc szybszej regeneracji mięśni.

2XU.pl
Nasze dane:
Legionów 107C/8, 81-450 Gdynia,
pomorskie
Telefon: 53 008-50-36
http://2xu.pl
© 2012 www.artykulyrolnicze.pl