Pomoc online

Odkryj najlepszych partnerów biznesowych!

ogród

Lampy żeliwne - producent lamp ogrodowych - latarnie ogrodowe wysokie i niskie

Proponowane przez nas żeliwne lampy ogrodowe idealnie wkomponują się w aranżację Twoich przestrzeni zieleni. Dzięki nim będziecie mogli uzyskać wydajne źródła światła, a także ciekawe dekoracje zewnętrzne. Możecie do nich dobrać również lampy wysokie stojące w podobnym designie oraz inne atrakcyjne elementy iluminacyjne. Polski producent = wysoka jakość!

P.P.H.U. Hydro-Pomp Michał Dydymski
Nasze dane:
Szarych Szeregów 14, 63-000 Środa Wlkp.,
wielkopolskie
Telefon: 61 285-67-71
http://lampydoogrodu.pl
Sklep rowerowy Katowice

Już dzisiaj możesz dać się ponieść emocjom, wrażeniom i niezwykłej przygodzie, którą przeżyjesz dzięki naszym jednośladom. Katowicki sklep rowerowy to nie tylko rozbudowana oferta i różne modele pojazdów, to przede wszystkim nowoczesność i precyzja, która pozwoli Ci bezpiecznie i wygodnie dotrzeć do pracy lub też pokonać jeden z trudniejszych, górskich zjazdów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno propozycje z kolekcji City, jak i MTB. Nasi specjaliści prowadzą również serwis.

ROWMIX F.H.U.
Nasze dane:
Chorzowska 216D, 40-101 Katowice,
śląskie
Telefon: 12 384-82-35
http://www.rowmix.com.pl
Indywidualna nauka pływania

Prowadzimy zajęcia dla osób, które pragną np. poprawić swoją kondycje poprzez wodny wysiłek fizyczny. Indywidualna nauka pływania to szansa dla tych, którzy lubią odwiedzać basen, ale chcieliby bardziej profesjonalnie podejść do tego rodzaju aktywności wodnej. Szkolimy zarówno amatorów, jak i osoby, które chciałyby wziąć udział w zawodach np. na basenie sportowym.

Bielsko-Bialska Szkoła Pływania S.C Grzegorz Wilczek, Bartłomiej Czaja, Arkadiusz Dunat
Nasze dane:
Poniatowskiego 4a/17, 43-300 Bielsko-Biała,
śląskie
Telefon: 60 920-93-39
http://bbsp.pl
Kolonie konne

Jako ośrodek i klub sportowy zajmujemy się szeregiem czynności mających na celu propagowanie jeździectwa. Z tego powodu, podczas wakacji 2018 roku, organizujemy dla dzieci kolonie konne. Zapewniamy liczne atrakcje, takie jak nauka teoretyczna i praktyczne ćwiczenia jeździeckie, a także przygotowanie do egzaminów na brązową i srebrną odznakę jeździecką.

Ośrodek Jeździecki PEGAZ
Nasze dane:
Górna 3, 83-425 Dziemiany,
pomorskie
Telefon: 60 184-71-39
http://pegazdziemiany.pl
masaz peloha

Czujesz wewnętrzne rozedrganie, brak Ci codziennej lekkości, a zamiast tego doskwierają Ci bóle fizyczne? Potrzebujesz świadomej terapii. I to nie byle jakiej. Masaż peloha to forma terapii, w której łączymy klasykę pracy w ciałem, elementy polinezyjskie, refleksologię, akupresurę. A i to nie wszystko! Przekonaj się sam, jak wielką moc ma dotyk.

Kanaloa Marta Gierczyńska
Nasze dane:
Francuska 4/2, 03-906 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 50 105-26-28
http://kinomana.pl
Hulajnogi Blunt Scooters

W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdują się dostępne w wielu ciekawych kolorach hulajnogi Blunt Scooters - renomowanej australijskiej marki. Ten fantastycznej jakości sprzęt nadaje się zarówno do jazdy amatorskiej, jak i wyczynowej, więc możesz cieszyć się nim bez względu na Twój poziom zaawansowania. Dodatkowo, znajdziesz u nas części wymienne takie jak koła czy kierownice.

SKATE LS Sp.z o.o.
Nasze dane:
Helenowska 22/99, 05-800 Pruszków,
mazowieckie
Telefon: 50 701-23-88
http://www.skatelifestyle.pl
bagażnik Thule

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na najlepsze akcesoria rowerowe! Prezentujemy między innymi bagażnik Thule, cieszący się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a przygotujemy akcesoria spełniające Twoje potrzeby i wymagania. Czekamy na Ciebie w naszym sklepie!

Rowerowy Młyn
Nasze dane:
Garncarska 1, 62-800 Kalisz,
wielkopolskie
Telefon: 62 760-71-13
http://rowerowymlyn.pl
© 2012 www.artykulyrolnicze.pl