Pomoc online

Odkryj najlepszych partnerów biznesowych!

lekarze i dentyści

Stomatolog

O stan Twoich zębów kompleksowo zadba stomatolog. W naszych gabinetach oferujemy szeroki zakres usług, które obejmują przede wszystkim profilaktykę, endodoncję, implantologię, wybielanie, protetykę, stomatologię estetyczną. Nasz dentysta to osoba godna zaufania, która z pewnością zyska Państwa zaufanie. Zapraszamy na wizytę.

Dentopolis
Nasze dane:
ul. Morawskiego 2D, 60-239 Poznań,
woj. Wielkopolskie
Telefon: 50 319-03-37
http://www.dentopolis-poznan.pl
Dentim Clinic

Chcesz, aby Twój uśmiech był piękny i zdrowy? W takim razie skontaktuj się bezpośrednio z nami! Dentim Clinic to oferta idealna właśnie dla Ciebie. Proponujemy szeroką gamę profesjonalnych zabiegów estetycznych oraz zachowawczych, cieszących się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Zapraszamy do kontaktu.

Dentim Clinic
Nasze dane:
Johna Baildona 12, 40-115 Katowice,
śląskie
Telefon: 50 206-93-96
http://dentim.pl
http://www.urolog-wroclaw.pl/index2.php?id=oferta

Leczenie w Gabinecie Urologicznym Krzysztofa Żychowicza we Wrocławiu realizowane jest na najwyższym światowym poziomie. Lekarz specjalista posiada doświadczenie w leczeniu stulejki,krótkiego wędzidełka, wodniaka jądra oraz wielu innych schorzeń dotykających narządy oraz cały układ moczowy. Zapewniamy dyskrecję oraz profesjonalne podejście.

Gabinet Urologiczny Krzysztof Żychowicz
Nasze dane:
ul. Żelazna 34, 53-428 Wrocław,
woj. dolnośląskie
Telefon: 60 263-86-14
http://www.urolog-wroclaw.pl
Oferta implantów

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na profesjonalnie wykonywane przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów implanty. Bydgoszcz jest miastem, w którym znajdziecie naszą klinikę. Dostępny w niej nowoczesny sprzęt pozwala w szybki i prosty sposób uzyskać zdrowie i piękny wygląd dla Waszych zębów.

Gabinet Stomatologiczny MałeccyDent
Nasze dane:
Szubińska 57, 86-005 Białe Błota,
kujawsko-pomorskie
Telefon: 66 211-80-80
http://www.maleccydent.pl
ABC-DENT lek. stom. Magdalena Leszczyńska-Tim - Wybielanie zębów Poznań

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie profesjonalnie wykonywane przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów wybielanie zębów. Gabinet ABC-DENT lek. stom. Magdaleny Leszczyńskiej-Tim zaliczany jest do najlepiej wyposażonych w Poznaniu. Zadbamy nie tylko o piękny wygląd dla Waszego uśmiechu, którym będziecie mogli olśniewać, ale także o jego zdrowie.

ABC-DENT lek. stom. Magdalena Leszczyńska-Tim
Nasze dane:
Katowicka 11, 61-131 Poznań,
wielkopolskie
Telefon: 51 974-41-96
http://www.abc-dent.eu
www.ortodonta.vsp.pl - Aparaty ortodontyczne Gdynia

Proponujemy Państwu do zapoznania się z naszą stroną internetową. Aparaty ortodontyczne proponowane w naszym gabinecie charakteryzują się najwyższą jakością oraz bardzo dobrą ceną. W razie ewentualnych pytań dotyczących naszej oferty, zachęcamy do kontaktu z nami - ewentualnie do poszukania informacji na naszej stronie. Zapraszamy.

Gabinet Ortodontyczny, dr n. med. Beata Kaiser - Ziorkiewicz
Nasze dane:
Maszopów 2, 81-574 Gdynia,
pomorskie
Telefon: 58 629-41-53
http://www.ortodonta.vsp.pl
Aparaty ortodontyczne

Istotnym elementem w dziedzinie stomatologi stanowią aparaty ortodontyczne. W naszej placówce w Warszawie stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania. Sprawdź jakie produkty oferują poszczególne kliniki stomatologiczne i porównaj z naszą ofertą. Serdecznie zapraszamy na stronę w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Leczenie protetyczne Warszawa

W przychodniach stomatologicznych Prima-Dent w Warszawie oferujemy protetykę na najwyższym poziomie. Pamiętajmy, że uzupełniamy luki w uzębieniu nie tylko ze względów estetycznych, ale i zdrowotnych. Lekceważenie braku zęba powoduje, że siły fizyczne podczas żucia pokarmów przenoszą się na sąsiednie zęby, prowadząc do ich szybszego zużywania.

Prima-Dent
Nasze dane:
Grójecka 77, 02-094 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 22 824-30-86
http://www.primadent.com.pl
Dentysta

Wszystkich pacjentów, dużych i młodych, zapraszam do mojego gabinetu stomatologicznego w Łodzi na badania. Posiadam profesjonalny sprzęt diagnostyczny, który umożliwia precyzyjne i szybkie leczenie lub zapobieganie powstawaniu zmian. Jako doświadczony dentysta zajmuję się endodoncją, leczeniem zachowawczym i protetyką.

Stomatologia MAXIMA
Nasze dane:
Tatrzańska 63A/2, 93-219 Łódź,
łódzkie
Telefon: 42 640-00-66
http://stomatologia-maxima.pl
Dentysta Bielsko

Jeśli żyjesz na emigracji, mieszkasz i pracujesz w Bielsku możesz skorzystać z usług nowoczesnej i przyjaznej pacjentowi przychodni NZOZ Perfect Dent. Przyjmują tutaj polscy lekarze! Oferujemy dentystę oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Polecamy serdecznie wizyty u nas. Pamiętaj, powinieneś dbać o zdrowie nawet wtedy, gdy żyjesz w obcym państwie. Rozumiemy, że niektórzy mogą mieć opory przed wizytami w tamtejszych placówkach medycznych.

NZOZ Perfect Dent
Nasze dane:
Legionów 27, 43-300 Bielsko-Biała,
śląskie
Telefon: 33 812-58-69
http://www.bielsko-dentysta.pl
Dentysta z Warszawy

W nowoczesnym gabinecie stomatologicznym jakim dysponuje prawie każdy dentysta z Warszawy nie powinno zabraknąć urządzeń takich jak laser stomatologiczny, czy nowoczesne unity dentystyczne. Dobrze wyposażony gabinet to podstawa skutecznego leczenia stomatologicznego. Dentysta z Warszawy to wykształcony profesjonalista.

Centrum Stomatologii Estetycznej DENTALUX
Nasze dane:
Racławicka 131, 02-117 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 22 823-72-22
http://www.dentalux.pl
Chirurg stomatolog Gdańsk

Zapraszamy na stronę internetową, przygotowaną przez naszą placówkę medyczną z Gdańska, na której poznają Państwo zespół doświadczonych, polskich lekarzy, dowiedzą się więcej o oferowanych usługach oraz poznają wysokość opłat. Dentineo to prywatne centrum w Trójmieście, w której swoją pomocą służą między innymi ortodonta, dentysta czy chirurg stomatolog. Posiadają oni bogate doświadczenie, ogromną wiedzę oraz mają do swojej dyspozycji nowoczesny sprzęt medyczny.

Gabinet Dentystyczny DENTINEO
Nasze dane:
Leszczynowa 90 U/2, 80-175 Gdańsk,
pomorskie
Telefon: 58 710-97-43
http://dentineo.com
Leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego z Warszawy, gdzie o zdrowie i piękno Państwa zębów zadbają nasi doświadczeni i profesjonalni dentyści. Zajmujemy się w nim kompleksowym leczeniem, które obejmuje takie dziedziny, jak: stomatologia zachowawcza, endodoncja, leczenie kanałowe pod mikroskopem implantoprotetyka. W naszym gabinecie pracujemy na zaawansowanym technologicznie sprzęcie.

Medykus Przychodnia Stomatologiczna
Nasze dane:
Pl. Wojska Polskiego 114, 05-075 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 50 123-94-55
http://www.medykus.eu
Specjalistyczne poradnie lekarskie

Przedstawiamy Specjalistyczne Poradnie Lekarskie AlfaMed, które zrzeszają kilkudziesięciu lekarzy specjalistów. Opieka medyczna obejmuje tutaj gabinety m.in. dermatologa, endokrynologa, kardiologa, neurologa, gastrologa i innych. Na miejscu wykonać można kompleksowe badania i odebrać wyniki. Więcej informacji na stronie.

AlfaMed Specjalistyczne Poradnie Lekarskie
Nasze dane:
Rejonowa 3A lokal 6, 17-100 Bielsk Podlaski,
podlaskie
Telefon: 85 730-05-85
http://alfamedonline.pl
dentysta

Każdy z nas dobrze wie, że schorzenia jamy ustnej, dziąseł i zębów mogą przysporzyć wiele bólu, a także wywołać inne konsekwencje zdrowotne. Mediconcept to gabinet stomatologiczny we Wrocławiu, w którym wyleczą Państwo wszystkie dolegliwości związane z tym obszarem ciała. Pacjentów prosimy o wcześniejszą telefoniczną rejestrację wizyty.

Centrum medyczne Mediconcept
Nasze dane:
Krzycka 94, 53-020 Wrocław,
dolnośląskie
Telefon: 71 339-90-36
http://www.mediconcept.pl
https://agnieszkasicinska.com/

Jeśli chcecie zadbać o swój zdrowy i pięknie prezentujący się, naturalny uśmiech - pomoże Wam w tym gabinet dentystyczny Agnieszki Sicińskiej. Zlokalizowany w Warszawie zapewnia wszystkim Pacjentom kompleksową opiekę. Przygotujemy dla Was bezbolesne metody leczenia uzębienia, a także aparaty pozwalające na poprawę jego linii.

Stomatolog Agnieszka Sicińska
Nasze dane:
Nowowiejska 37, 02-010 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 22 380-70-00
http://agnieszkasicinska.com
Psychiatra Warszawa

W ramach naszej oferty, swoje profesjonalne usługi świadczy również psychiatra. Warszawa jest miastem, w którym znajduje się nasz specjalistyczny gabinet lekarski. Proponujemy zawsze korzystne rozwiązania dla wszystkich pacjentów. Rozwiążemy każdy problem i pomożemy Tobie, bez względu na sytuację... Zapraszamy!

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Amedis
Nasze dane:
Marszałkowska 19 lok. 6, 00-628 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 22 825-19-51
http://amedis.com.pl
Dentysta Wrocław

Dolegliwości odczuwane w jamie ustnej, mogą przenosić się na węzły chłonne, migdałki czy uszy. Dlatego też warto wesprzeć się poradą lekarza-specjalisty, który pomoże w zdiagnozowaniu podłoża bólu i wyeliminuje jego przyczynę. Stomatolog z firmy Dentalest z Wrocławia, wykonuje różne usługi związane z leczeniem zębów, w tym leczenie kanałowe pod mikroskopem. W jego ofercie znajdują się takie dziedziny dentystyczne jak: protetyka i implantologia.

Dentalest
Nasze dane:
Antoniego Słonimskiego 3B, 50-304 Wrocław,
dolnośląskie
Telefon: 79 622-27-10
http://dentalest.pl
Implanty zębów Łódź

W ramach wykonywanych przez nas, codziennych czynności dentystycznych, chcielibyśmy zaproponować badania i konsultacje, dotyczące stanu Twojego uzębienia. Badamy kondycję jamy ustnej, a także zdrowie pojedynczych zębów. Wykonujemy także profesjonalne implanty zębów. Jako stomatolog z Łodzi, serdecznie zapraszam do odwiedzenia gabinetu.

FORDENT Bartosz Suliborski
Nasze dane:
Jana 14a, 91-350 Łódź,
łódzkie
Telefon: 69 874-59-10
http://www.suliborski.com
Ginekolog dziecięcy Warszawa

Nasz warszawski gabinet lekarski oferuje pomoc medyczną między innymi z zakresu kardiologii, okulistyki oraz neurologii. Współpracujący z nami ginekolog dziecięcy świadczy także usługi z zakresu diagnostyki nie tylko dorosłych kobiet. Prowadzimy także konsultacje i badania narządów rodnych młodszych pacjentów, także niemowląt.

Spółka lekarska
Nasze dane:
Grzybowska 16/22, 00-132 Warszawa,
mazowieckie
Telefon: 22 620-80-35
http://www.spolka-lekarska.pl
kursy BHP

Nasza firma świadczy usługi BHP w mieście Katowice. Zajmujemy się m.in. organizacją szkoleń BHP, doradztwem w zakresie BHP, audytem wewnętrznym, oceną ryzyka zawodowego. Nasi pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, dzięki czemu zyskaliśmy już pokaźne grono klientów zadowolonych z naszych usług. Zapraszamy do współpracy!

BHP Inka Bogdan Szaniawski
Nasze dane:
Gałczyńskiego 21, 41-215 Sosnowiec,
śląskie
Telefon: 50 040-84-04
http://www.inkabhp.com
lampa sollux

W naszym ośrodku rehabilitacyjnym pomagamy pacjentom z urazami i po przebytych operacjach. Układamy ćwiczenia, dopasowujemy dietę, wykonujemy niezbędne zabiegi lecznicze itd. W naszym szpitalu znajduje się także lampa Sollux , która stosowana jest m.in. w przypadku stanów zapalnych i reumatycznych oraz przy zwyrodnieniach stawów.

Szpital Rehabilitacyjny Barska Sp. z o.o.
Nasze dane:
Barska 13, 87-800 Włocławek,
Kujawsko-Pomorskie
Telefon: 54 233-40-50
http://www.barska.com.pl
Amivit

Jeśli potrzebujesz preparatu witaminowo-mineralnego, to oferowany przez naszą firmę Amivit jest właśnie dla Ciebie. Jest to suplement diety, który warto używać po chelatacji, żeby uzupełnić dietę w witaminy i składniki mineralne, w momentach nadmiernego stresu lub zmęczenia fizycznego, bądź psychicznego.

Amilek
Nasze dane:
Warszawska 44, 05-300 Mińsk Mazowiecki,
mazowieckie
Telefon: 25 758-64-67
http://www.amilek.pl
© 2012 www.artykulyrolnicze.pl